Wyobraź sobie, że robisz to samo na swoim uniwersyteckim komputerze lub czyimś komputerze i zapominasz wylogować się z Discorda. Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do konta Discord, oto dwa sposoby wylogowania się z Discord na komputerze stacjonarnym i telefonie komórkowym. Ponadto w sekcji „Urządzenia” znajduje się pełna lista wszystkich aktywnych sesji Discord na różnych urządzeniach. Zamiast chodzić wszędzie na raz, możesz znaleźć urządzenie, którego nie potrzebujesz i usunąć je krzyżykiem obok niego. Spowoduje to wylogowanie z Discord tylko na tym konkretnym urządzeniu.

Tak, możesz zalogować się na dwa urządzenia za pomocą tego samego konta discord. Ale jeśli zalogujesz się na nowym urządzeniu, otrzymasz wiadomość e-mail na swój zarejestrowany identyfikator pocztowy w celu weryfikacji. Musisz kliknąć opcję Zweryfikuj logowanie w wiadomości e-mail. Discord to aplikacja do obsługi wiadomości społecznościowych, dzięki której możesz komunikować się ze znajomymi i różnymi społecznościami za pomocą głosu, wideo i czatu. Zazwyczaj serwery Discord są używane przez społeczności graczy podczas transmisji na żywo lub do komunikowania się z odbiorcami. Dlatego w tym artykule przyjrzymy się temu samemu zapytaniu z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi przełączania kont Discord.

Wyłączone konto Discord

Discord to bardzo przydatna aplikacja do komunikacji głosowej i tekstowej do komunikacji na duże odległości. Chociaż ma wiele zalet, wiedza o tym, jak wylogować się z Discord, może być trudna dla niektórych osób. W tym artykule przedstawimy wszystkie niezbędne kroki, aby poprawnie wylogować się z Discord. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twoje informacje są bezpieczne, a rozmowy pozostają prywatne. Masz go do wylogowania się z Discord na komputerze stacjonarnym i telefonie komórkowym. Jeśli Twoja aplikacja Discord na Androida zawiesza się podczas wylogowania, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aplikacji lub zaktualizować aplikację.

  • Z okna głównego wybierz ikonę menu pionowe wielokolorowe.
  • Jeśli Twoja aplikacja Discord na Androida zawiesza się podczas wylogowania, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aplikacji lub zaktualizować aplikację.
  • Teraz można przełączać się z jednego konta Discord na drugie, bez konieczności wylogowywania się z platformy.
  • Być może Twoje urządzenie zaginęło lub nie masz pewności, czy wylogowałeś się z urządzenia znajomego.

Pozwala także użytkownikom tworzyć unikalne serwery do gry ze znajomymi. Discord to internetowa aplikacja głosowa i czatowa dla graczy i połączeń społecznościowych. To narzędzie służy do komunikacji za pomocą czatów głosowych i tekstowych, umożliwiając graczom szybką i łatwą komunikację z innymi graczami z całego świata.

Aby uniknąć potencjalnego nadużywania tej funkcji, Discord nakłada pewne ograniczenia. Więc możesz się tylko połączyć 5 maksymalne rachunki jednocześnie. Jeśli chcesz dodać dodatkowe konto, musisz je najpierw odłączyć. Platforma komunikatora określa również, że jeśli jedno z kont narusza zasady użytkowania, mogą zostać podjęte środki na wszystkich połączonych kontach. Pamiętaj, że jeśli odłączysz się od jednego z kont, nie będzie ono już dostępne za pośrednictwem tej funkcji i ponownie zażąda połączenia za pomocą identyfikatorów.

Jak wylogować się z Discorda na wszystkich urządzeniach?

Dlatego jeśli zamierzasz korzystać z udostępnionego urządzenia, zdecydowanie zalecamy wylogowanie się z przeglądarki. To rozwiązanie to najlepszy sposób na dow jones may see niektóre zysk biorąc przed usa jobs raport zapewnienie bezpieczeństwa konta. Discord już teraz oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym logowanie z wykorzystaniem 2FA czy za pomocą kodów QR.

Aby wylogować się z Discord na urządzeniu mobilnym, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć aplikację platformy. Po otwarciu znajdź ikonę ustawień i dotknij / kliknij ją. Pojawi się menu ustawień konta, w tym opcja „Wyloguj się”. Po prostu dotknij / kliknij tę opcję, a zostaniesz automatycznie wylogowany z Discord.

Jak wylogować się ze wszystkich urządzeń w aplikacji mobilnej Discord

Możesz nadal korzystać z aplikacji Messenger po dezaktywacji swojego konta na Facebooku. Gdy dezaktywujesz swoje konto w Messengerze, Twój profil santa rally wysyła rynek nas, aby nagrać wysoko i wszystkie Twoje rozmowy znikną z aplikacji. Twoje kontakty nie będą już mogły wysyłać do Ciebie wiadomości ani przeglądać Twojego profilu.

Discord został zaprojektowany, aby pomóc graczom w bezpiecznym łączeniu się i komunikowaniu. Użytkownicy mogą tworzyć pokoje rozmów dla swoich znajomych lub dołączać usd pozostaje na najniższych poziomach do innych istniejących serwerów. Serwery mają kanały i pokoje rozmów, do których użytkownicy mogą dołączać i komunikować się z innymi użytkownikami.

Tak, możesz mieć więcej niż jedno konto na Discord, ale z różnymi identyfikatorami pocztowymi, ponieważ Discord zezwala na tylko jedno konto na identyfikator pocztowy. Jeśli jednak chcesz skorzystać z opcji przełączania kont, możesz dodać maksymalnie 5 kont do przełącznika kont. Począwszy od kroku 3, możesz zastosować tę samą metodę powyżej, aby zmienić hasło z telefonu komórkowego. Jednak zamiast klikać ikonę koła zębatego, będziesz klikać swoje zdjęcie profilowe. Pokażemy Ci, jak to zrobić na komputerze i telefonie komórkowym.

Aby wylogować się z Discord na iPhonie, iPadzie lub telefonie z Androidem, najpierw uruchom aplikację Discord na swoim telefonie. Pamiętaj, aby zachować bezpieczeństwo nowego hasła i unikać używania tego samego hasła w wielu witrynach lub usługach, aby zapewnić bezpieczeństwo konta. Pomyślnie wylogowałeś się z Discord na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem. Pamiętaj, że wylogowanie dotyczy tylko konkretnego urządzenia, z którego korzystasz. Kliknij na sterownik, który chcesz zaktualizować.

Wyczyść pamięć podręczną Discord

Jeśli zdecydujesz się reaktywować Messengera w przyszłości, możesz po prostu zalogować się ponownie za pomocą swojego konta na Facebooku. Jesteś teraz wylogowany ze swojego konta w aplikacji Discord na telefonie. Aby zalogować się ponownie, po prostu otwórz aplikację i wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło.

Jak wylogować się z aplikacji Discord?

Istnieje również inny sposób wylogowania się z platformy. W oknie ustawień konta znajdź zakładkę „Prywatność” i dotknij/kliknij ją. Spowoduje to otwarcie podmenu, w którym będziesz mieć możliwość wylogowania. Musisz tylko potwierdzić swoją decyzję, aby nastąpiło rozłączenie. Może nadejść czas, kiedy będziesz musiał wylogować się z Discorda na wszystkich urządzeniach jednocześnie.

Po zakończeniu operacji zostaniesz bezpośrednio przekierowany na wybrane konto. Konta możesz przełączyć w dowolnym momencie, ale jeśli zrobisz to podczas połączenia, automatycznie zostaniesz rozłączony z czatem głosowym. Aby ułatwić dostęp do tej funkcji, Discord opublikował również FAQ oraz dedykowaną instrukcję obsługi. Spójrzmy na najczęściej zadawane pytania dotyczące przełączania kont Discord poniżej. Dowiesz się również, jak przełączać się między wieloma kontami na Discordzie ze zdjęciami, aby wszystko lepiej zrozumieć. Każdy, kto spróbuje się zalogować, będzie musiał wprowadzić kod weryfikacyjny.

Jak wylogować się ze wszystkich urządzeń na pulpicie Discord?

Oznacza to, że losowo tracisz połączenie z serwerem i nie możesz korzystać z funkcji Discorda. Jeśli doświadczasz takich rozłączeń, możesz wypróbować te potencjalne poprawki. Pamiętaj, że najbezpieczniej jest zrobić to z poziomu aplikacji, ale te metody są przydatne dla użytkowników, którzy nie mają zainstalowanej aplikacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z nami w celu uzyskania pomocy.

Recommended Posts